Danijela Radović u Rumi osvojila zlato

II Međunarodni džudo „Turnir grada Rume“ i „Tehnolog open 2017.“ u Sremskoj Mitrovici –

Na II Međunarodnom Džudo turniru „Turnir grada Rume“, a u ogranizaciji Džudo kluba „Sloven“ iz Rume nastupio je 41 džudo klub sa 320 takmičara u kategorijama stariji poletarci i poletarke, mlađi pioniri i pionirke i stariji pioniri i pionirke. Džudo klub „Sirig“ je nastupio sa sedam takmičara. Zlatnu medalju osvojila je Danijela Radović, srebrne medalje Nađa Višnić, Nevena Mihaljčić, Jovana Kenjalo i Anja Erceg. Na osnovu ostvarenog rezultata u kategoriji mlađe pionirke, Džudo klub „Sirig“ je ostvario najbolji rezultat i osvojio pehar. Do borbe za treće mesto došli su i Mia Radulović i Branko Marić, ali su ovog puta ostali bez medalje – osvojili su peta mesta. -Narednog dana ekipa je nastupila na turniru u Sremskoj Mitrovici  na turniru „Tehnolog open 2017“. Na turniru je nastupilo 279 takmičara iz 28 klubova u kategoriji poletarci, mlađi pioniri i stariji pioniri. Sirižani su nastupili sa četiri takmičara. Srebrom se okitila Anja Erceg, a bronzanim medaljama Tatjana Radović i Danijela Radović – kaže Ninoslav Mihaljčić, predsednik DŽK „Sirig“. Siriški džudisti pripremaju se za polaganje učeničkih zvanja, ali i kraći odmor.