Jarački plavo-beli zimuju na vrhu

Stigla i čestitka  Peđe Mijatovića iz Madrida –

FK Mladost iz Bačkog  Jarka okončao je izuzetno  uspešnu  godinu.  Plavo beli su  osvojili KUP  na  području FS  Novi Sad i  KUP FS Vojvodine.  U šesnaestini finala  Kupa Srbije  ugostili  su  superligaša  Novi Pazar.  I pored poraza pružili su snažan  otpor i pokazali  da imaju  kvalitetan  tim koji će  voditi glavnu reč  u Vojvođanskoj ligi – grupa  Jug.             I pored neočekivano lošeg starta, Dragan Milošević je sa svojim pulenima ostvario zajednički cilj.  Publika se ponovo vratila  na popularne „Livadice“.             Plavo-beli  su  imali  11 uzastopnih pobeda.  Uknjižili  su  ukupno 38 bodova,  zabeležili 12 trijumfa, dva remija  i  jedan  poraz. Gol razlika 33 postignuta, sedam primljenih golova. Zauzimaju lidersku poziciju sa  četiri boda više od Kabela  i  osam od trećeplasiranog Sremca  i  Hajduka iz Čuruga.             U poslednjem, jesenjem kolu  u Bačkom Jarku se igrao derbi. Domaća Mladost  je dočekala  tim Hajduka iz Čuruga, koji je dugo bio na čelu lige. U fer i kvalitetnoj utakmici  Jaračani su slavili  3:2, golovima Džepine  u 7, Đorđevića u 27 i 84 minutu.  Strelci za goste bili su  NemanjaMiljanović  u 24 i Saša Bogunović u 90 minutu.             Boje  domaćih branili su: RajićKovačević, KosićĐukić, Ratić, DrinićTadić, Džepina (Stanković),  Đokić (Pavlović), Rosić, Đorđević (Vein).             Na kraju sezone u Restoranu Troglav  održano je  tradicionalno „Plavo – belo“ veče.  Više od  200  gostiju  pozdravio je predsednik  Josipović, a pročitan je i telegram – čestitka  Peđe Mijatovića iz Madrida. -Mile Milojević