Kuglanje – Rezultati 13. kola i satnica 14.

Svako pobeđuje svakog, a to znači da više iznenađenja nema. Sledeće kolo će takođe proći bez iznenađenja, a u derbiju će pobediti kao i u ostalim utakmica bolji i srećniji. Ništa lepše za takmičenje kome je osnovni cilj rekreacija i bežanje od svakodnevnih obaveza i briga.
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – REZULTATI 13. KOLA
PENZIONERI BAČKI JARAKPENZIONERI 2422 | 471
JKP JEZEROGREEN531 | 507
KUMOVIJOHN DEERE515* | 515
PRIJATELJPENZIONERI 1445 | 455
TERMOVENT SCPIP APILAND426 | 346
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – TABELA POSLE ODIGRANOG 13. KOLA
1.JKP JEZERO1210264058
2.JOHN DEERE129360596
3.GREEN128460456
4.PENZIONERI 2128459074
5.PENZIONERI 1128458044
6.PRIJATELJ127558944
7.KUMOVI66656284
8.TERMOVENT SC124852912
9.PENZIONERI BAČKI JARAK124852492
10.JKP TEMERIN1111041870
11.PIP APILAND1101142890
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – RASPORED I SATNICA 14. KOLA
Petak, 17.02.2017.18:00PENZIONERI 2JKP TEMERIN
19:30PENZIONERI BAČKI JARAKGREEN
Subota, 18.02.2017.16:30PIP APILANDPRIJATELj
18:00PENZIONERI 1KUMOVI
19:30JOHN DEEREJKP JEZERO
Slobodna je ekipa TERMOVENT SC