Kuglanje – Rezultati 14. kola i raspored 15.

Derbi je u potpunosti ispunio očekivanja. Veliki broj srušenih čunjeva, neizvesnost oko konačnog pobednika… Ekipa JKP Jezero se ozbiljno približava tituli šampiona. Sledeće kolo donosi utakmicu između ekipa JKP Jezero i Penzioneri 1 kao jednu od interesantnijih možda i zbog toga što će, za godinu – dve, pojedini igrači ekipe „jezeraša“ preći u tabor penzionera.
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – REZULTATI 14. KOLA
PIP APILANDPRIJATELJ389 | 477
PENZIONERI 1KUMOVI507 | 475
JOHN DEEREJKP JEZERO525 | 530
GREENPENZIONERI BAČKI JARAK419 | 393
PENZIONERI 2JKP TEMERIN491 | 393
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – TABELA POSLE ODIGRANOG 14. KOLA
1.JKP JEZERO13112693522
2.JOHN DEERE1394658418
3.GREEN1394646418
4.PENZIONERI 21394639818
5.PENZIONERI 11394631118
6.PRIJATELJ1385637116
7.KUMOVI1367610312
8.PENZIONERI BAČKI JARAK134856368
9.TERMOVENT SC124852918
10.JKP TEMERIN1211145702
11.PIP APILAND1201246780
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANjU – RASPORED I SATNICA 15. KOLA
Petak, 24.02.2017.18:00PRIJATELJTERMOVENT SC
19:30PENZIONERI BAČKI JARAKJOHN DEERE
Subota, 25.02.2017.16:30JKP TEMERINGREEN
18:00JKP JEZEROPENZIONERI 1
19:30KUMOVIPIP APILAND
Slobodna je ekipa PENZIONERI 2