Rekreacija – Liga u kuglanju 2016.

Rezultati 3. kola – Tabela – Raspored i satnica 4. kola –  Još jedan derbi, ali ovog puta pobeda ekipe JKP Jezero nad ekipom John Deere i još jedan izvanredan rezultat za sada nepobedive ekipe Green – srušenih 566 čunjeva. Takmičenje se nastavlja narednog vikenda, a svaka utakmica je za sebe „mali derbi“.  
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – TABELA POSLE ODIGRANOG 3. KOLA
1.GREEN33016076
2.JKP JEZERO32115964
3.JOHN DEERE32115094
4.PENZIONERI 232114324
5.PENZIONERI 132114084
6.TERMOVENT SC2209274
7.PRIJATELJ31214412
8.PENZIONERI BAČKI JARAK31213092
9.KUMOVI30314060
10.PIP APILAND2028180
11.JKP TEMERIN2027230
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – RASPORED I SATNICA 3. KOLA
Petak, 18.11.2016.18:00PENZIONERI 1JKP JEZERO
19:30TERMOVENT SCPRIJATELj
Subota, 19.11.2016.16:30GREENJKP TEMERIN
18:00JOHN DEEREPENZIONERI BAČKI JARAK
19:30PIP APILANDKUMOVI
Slobodna je ekipa PENZIONERI 2