Rekreacija – Liga u kuglanju 2016.

Rezultati 4. kola – Tabela – Raspored i satnica 5. kola

Rezultati koji se postižu, a i izgled tabele, odgovara izreci: „Ko zna – zna“. Nezahvalno je prognozirati (pokazalo se mnoštvo puta), ali po svemu do sada viđenom medalje će podeliti trenutno tri najbolje plasirane ekipe.Naravno, svako naredno kolo može ove prognoze da demantuje. 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – REZULTATI 4. KOLA
GREENJKP TEMERIN493 | 394
JOHN DEEREPENZIONERI BAČKI JARAK510 | 423
PENZIONERI 1JKP JEZERO497 | 539
PIP APILANDKUMOVI397 | 429
TERMOVENT SCPRIJATELJ380 | 499
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – TABELA POSLE ODIGRANOG 4. KOLA
1.GREEN44021008
2.JKP JEZERO43121346
3.JOHN DEERE43120196
4.PRIJATELJ42219404
5.PENZIONERI 142219054
6.PENZIONERI 232114324
7.TERMOVENT SC32113074
8.KUMOVI41318352
9.PENZIONERI BAČKI JARAK41317322
10.PIP APILAND30312150
11.JKP TEMERIN30311170
 
REKREACIJA – LIGA U KUGLANJU – RASPORED I SATNICA 5. KOLA
Petak, 25.11.2016.18:00PENZIONERI 2GREEN 
19:30JKP TEMERINJOHN DEERE
Subota, 26.11.2016.18:00PENZIONERI BAČKI JARAKPENZIONERI 1
19:30KUMOVITERMOVENT SC
Ponedeljak, 28.11.2016.19:30JKP JEZEROPIP APILAND
Slobodna je ekipa PRIJATELJ