Rekreacija – Liga u kuglanju 2016.

Rezultati 1. kola – Tabela – Raspored i satnica

Odigrano je 1. kolo Lige u kuglanju. Ubedljiva pobeda i dobar rezultat ekipe JKP „Jezero“ nagoveštava jednog od favorita.U 2. kolu se igra derbi: „Green“ – JKP „Jezero“. Lepši početak ovog ciklusa rekreacija u kuglanju se nije mogao očekivati.    REKREACIJA – LIGA U KUGLANjU – REZULTATI 1. KOLA
TERMOVENT SCPENZIONERI 1475 | 438
PRIJATELjJOHN DEERE446 | 496
KUMOVIGREEN473 | 507
JKP JEZEROPENZIONERI 2523 | 472
PENZIONERI  BAČKI JARAKJKP TEMERIN451 | 387
REKREACIJA – LIGA U KUGLANjU – TABELA POSLE ODIGRANOG 1. KOLA
1.JKP JEZERO1105232
2.GREEN1105072
3.JOHN DEERE1104962
4.TERMOVENT SC1104752
5.PENZIONERI BAČKI JARAK1104512
6.KUMOVI1014730
7.PENZIONERI 21014720
8.PRIJATELj1014460
9.PENZIONERI 11014380
10.JKP TEMERIN1013870
11.PIP APILAND/////
REKREACIJA – LIGA U KUGLANjU – RASPORED I SATNICA 2. KOLA
Petak, 04.11.2016.19:30PENZIONERI 1PRIJATELj
Subota, 05.11.2016.16:30PENZIONERI 2PENZIONERI BAČKI JARAK
18:00GREENJKP JEZERO
19:30PIP APILANDTERMOVENT SC
Nedelja, 06.11.2016.19:00JOHN DEEREKUMOVI
Slobodna je ekipa JKP TEMERIN